تصویری از گوشی مرموز لنوو با قاب پشتی براق منتشر شد

به تازگی عکس گوشی مرموز لنوو توسط یکی از مدیران ارشد سابق این کمپانی در اختیار کاربران قرار گرفته است که برخی آن را به لنوو Z3 نسبت می‌دهند.

آوریل سال گذشته بود که بخش “ZUK Mobile” تعطیل شد، اما لنوو برخی از مدیران رده‌بالا را نگه داشت. حالا چانگ چنگ (Chang Cheng)، مدیر ارشد اجرایی سابق ZUI، با انتشار عکس قاب پشتی یک موبایل در شبکه اجتماعی ویبو توجه همگان را به خود جلب کرده است.

این عکس، یک گوشی با برند لنوو را نشان می‌دهد که اگر واقعی باشد، کاربران باید خود را برای یک اسمارت فون جدید آماده کنند. از طرفی، این موضوع به یک مشاجره و سردرگمی برای طرفداران ZUK تبدیل شده و برخی می‌گویند گوشی مرموز لنوو ، همان جایگزین ZUK Z2 بوده و با نام جدید Lenovo Z3 به دست آنها می‌رسد.

از آنجایی که در حال حاضر چانگ چنگ در سمت مدیر برنامه‌ریزی محصولات لنوو مشغول است، می‌توان تصویر پیش را رو یکی از راه‌های موجود برای این کمپانی چینی در نظر گرفت.

دستگاه‌های ZUK از دسامبر 2016 تا به امروز دیگر تولید نشده‌اند؛ اما روح این برند در محصولات مقرون به صرفه با چیپست‌های پرچمدار و رده بالا هم‌چنان در برخی گوشی های سری Moto در چین زنده است. به عنوان مثال، موتو Z2 پلی به جای نسخه خام اندروید، همراه با ZUI به فروش می‌رسد.

گوشی مرموز لنوو

*

*

Top