مقاله های فیلم

image_demo_29

تصویر و اطلاعات تازه از اپتیموس جی

تصویر و اطلاعات تازه از اپتیموس جی

هنوز مشخصات فنی نسل بعدی Optimus G ال‌جی منتشر نشده است، اما این کمپانی کره‌ای رسما تایید نموده که در رویداد ۷ آگوست یا ۱۶ مردادماه از Optimus G2 پرده بر خواهد داشت. این رویداد در شهر نیویورک برگزار خواهد شد.

13920910000045_PhotoA

مجلس با تصویب تحریم‌های جدید آمادگی اعلام خروج از مذاکره با ۱+۵ را خواهد داشت

نایب‌رئیس فراکسیون رهروان ولایت گفت: در صورت تصویب تحریم‌های جدید، مجلس آمادگی اعلام خروج ایران از مذاکره هسته‌ای با ۱+۵ را دارد.وی از مقامات آمریکایی خواست به توافقات ژنو پایبند باشند و در همین زمینه تاکید کرد:

13921021000626_PhotoA

پذیره‌نویسی ۵۱ درصد سهام تنها مرحله مانده تا بانک شدن مهر اقتصاد

مدیر روابط عمومی بانک مهر اقتصاد گفت: تنها اقدام باقیمانده برای گرفتن مجوز بانک، مرحله پذیره‌نویسی ۵۱ درصد سهام در فرابورس است که زمان دقیق برای پذیره‌نویسی به تصمیم سازمان بورس و بانک مرکزی بستگی دارد.

13920718000121_PhotoA

تصویب لایحه تشکیل شورای عالی ایمنی حمل و نقل کشور

وی افزود: باید برای اشتغال و تولید برنامه‌ریزی شود تا مردم دارای شغل آبرومند باشند، در این صورت هیچ نیازی به پرداخت یارانه نخواهد بود و این مسیری است که باید حکومت در پیش بگیرد و امروز یکی از دغدغه‌های جدی دولت تدبیر و امید همین مسئله است.

13920304000218_PhotoA

ارائه جزئیات کامل فاز دوم هدفمندی در قالب لایحه/ اجرای گام به گام هدفمندی خارج از مهلت قانونی

معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه اجرای هدفمندی یارانه‌ها بیش از مهلت قانونی زمان نیاز دارد، گفت: جزئیات کامل فاز دوم در قالب لایحه به مجلس می‌رود.

Top